Strona Główna Sobota, Kwietnia 20, 2024
Harmonogram działań GIMNAZJALISTY 2018

Harmonogram działań GIMNAZJALISTY
w ramach elektronicznej rekrutacji na rok szkolny 2018/2019
do Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie.

REKRUTACJA PODSTAWOWA

Drogi Gimnazjalisto już od 27 kwietnia 2018 r. będziesz mógł zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły pod adresem:

SKŁADANIE WNIOSKÓW O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY:

Od 10 maja 2018 r. uczniowie oddziałów gimnazjalnych samodzielnie zakładają konta w systemie korzystając z zakładki „Zgłoś kandydaturę".

Wprowadzają numer PESEL, następnie utworzone przez siebie hasło.

Kandydaci wypełniają wniosek w systemie, wybierają nie więcej niż osiem szkół, a w nich dowolną liczbę oddziałów. Listę wybranych oddziałów kandydaci układają w kolejności od najbardziej do najmniej preferowanych.

Od 10 maja od godz. 10:00 do 18 maja do godz. 15:00 wydrukowany i podpisany wniosek przez kandydata i rodziców oraz dokumenty potwierdzające spełnianie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy złożyć w sekretariacie szkoły pierwszego wyboru (dotyczy szkół, które są w tym samym systemie rekrutacyjnym).

Od 15 czerwca od godz. 10:00 do 19 czerwca do godz. 16:00 kandydaci z rodzicami mogą dokonać zmiany wyboru szkół w sekretariacie szkoły pierwszego wyboru (dotyczy szkół, które są w tym samym systemie rekrutacyjnym).