Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Zakończenie klas trzecich

Pożegnanie klas trzecich

27 kwietnia w Centrum Kultury odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich naszego liceum.

Absolwenci z najlepszymi wynikami otrzymali nagrody oraz wyróżnienia. Również uczniowie reprezentujący szkołę w zawodach sportowych, wolontariusze oraz osoby działające na rzecz szkoły zostali nagrodzeni.

Naukę w Czerwoniaku zakończyło 6 klas:

3a – wychowawca Kinga Sałaj,

3b - wychowawca Michał Ciecharowski,

3c - wychowawca Dorota Mińkowska,

3d - wychowawca Bożena Gąsiorowska,

3e - wychowawca Mariola Wencel,

3f – wychowawca Monika Schotkosky.

"Byliście dla nas wyzwaniem i inspiracją do pracy, ale przede wszystkim naszym zadaniem było wyposażyć Was w wiedzę i mądroć życiową..."-mówiła dyrektor Beata Stawicka.

Uroczystość zakończył występ szkolnego zespołu "The Reds" pod opieką pani Agaty Lepieszki.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy wspaniałych wyników na egzaminie maturalnym.

Powodzenia!