Strona Główna Wtorek, Kwietnia 23, 2024
Jak nie czytam jak czytam__2018

Jak nie czytam jak czytam

W dniu 8 czerwca 2018 r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji odbywającej się pod hasłem "Jak nie czytam jak czytam".

Pomysłodawcą akcji jest miesięcznik "Biblioteka w Szkole", a w tym roku odbywała się ona już po raz trzeci. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Biblioteka Narodowa.

Zasady są bardzo proste: spotykamy się w wyznaczonym dniu, aby poświęcić czas książce i czytaniu. W naszym szkolnym spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 1E, 1F i 2D ze swoimi nauczycielami, a także zaproszeni goście: Prezydent Miasta Żyrardowa, p. Wojciech Jasiński, wieloletnie nauczycielki języka polskiego pp. Zofia Wilk i Alicja Guzik oraz dyrekcja szkoły pp. Beata Stawicka i Agnieszka Przyjankowska.