Strona Główna Sobota, Kwietnia 20, 2024
Nowy projekt
Z radoÅ›ciÄ… informujemy, że nasz projekt „Nauka wokół nas”, zÅ‚ożony w programie Unii Europejskiej Erasmus+, otrzymaÅ‚ dofinansowanie w wysokoÅ›ci 35 619 euro na dwa lata i bÄ™dzie realizowany w latach 2018 – 2020 we współpracy z nastÄ™pujÄ…cymi szkoÅ‚ami europejskimi:
  1. GENIKO LYKEIO ARIDAIAS, ARIDAIA, GRECJA
  2. HAAPAVEDEN LUKIO, HAAPAVESI, FINLANDIA
  3. FJÖLBRAUTASKÓLI SNÆFELLINGA, GRUNDARFJORDUR, ISLANDIA
  4. GROUPE SCOLAIRE DEMOTZ DE LA SALLE, RUMILLY, FRANCJA
  5. NEWARK SCHOOL, SLIEMA, MALTA
Konkurencja byÅ‚a trudna, choć Å‚atwiejsza niż zwykle – z 302 wniosków zÅ‚ożonych przez polskich koordynatorów zatwierdzonych do realizacji zostaÅ‚o 121, w tym nasz. Eksperci ocenili nasz wniosek na 99 punktów na 100, co daÅ‚o nam pierwszy wynik w kraju.
Pierwsze spotkanie odbÄ™dzie siÄ™ w dniach 23 – 29 listopada 2018
w Aridai w Grecji.
Serdecznie zapraszamy nauczycieli, uczniów i ich rodziców do włączenia się w działania projektowe.
Koordynator projektu Danuta Czyżewska.