Strona Główna Czwartek, Kwietnia 18, 2024
Inauguracja Programu Pomocy Uzdolnionym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

27 października 2018 w Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się inauguracja Programu Pomocy Uzdolnionym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w której uczestniczył nasz uczeń - stypendysta - Rafał Maciejewski. Na uroczystość zaproszeni byli również rodzice Rafała.

Wszyscy stypendyści wraz z rodzicami spotkali się o 11:00 w Sali Wielkiej. Podczas inauguracji można było zapoznać się z całym zarządem KFnrD oraz porozmawiać ze swoimi tutorami, przy okazji zawierając nowe znajomości z innymi stypendystami.

Na koniec inauguracji wybrani stypendyści z lat poprzednich przedstawili swoje wyniki badań w ramach prezentacji. W ramach części artystycznej, po prezentacjach, można było wysłuchać koncertu dwóch stypendystek, grających na gitarze i wiolonczeli. Przed wejściem do sali można było obejrzeć obrazy kilkuletniej stypendystki tego programu w ramach wystawy.

Po zakończeniu tego spotkania rozdane zostały dyplomy inauguracyjne i stypendystów zabrano na wykłady z astronomii, historii i biologii.

Wykłady zostały zakończone pożegnalnym obiadem o godzinie 15:30.

Przygodę ze stypendium czas zacząć...

Rafał Maciejewski