Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Warsaw Comic Con i Warsaw Games Show 2018

W piątek 26 października 2018 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Warsaw Games Show i Warsaw Comic Con w centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

W tym dniu odbywały się spotkania z kilkunastoma gwiazdami najpopularniejszych filmów i seriali takich jak Pamiętniki Wampirów, Teen Wolf, Gra o Tron, Stranger Things, Władca Pierścieni, Sherlock, Riverdale czy The Orginals, Vikings.

Uczniowie mogli zajrzeć do strefy największych telewizji, strefy komiksów czy strefy gości specjalnych oraz strefy gier planszowych i karcianych, brać udział w konferencjach na temat wirtualnej rzeczywistości, zapoznać się z nowoczesnymi urządzeniami w branży IT i zdobywać gadżety w konkursach wiedzy.

Uczestniczyli w warsztatach tworzenia gier komputerowych prowadzonych przez studentów z KoÅ‚a Naukowego Politechniki Warszawskiej „Polygon”. Przedstawiono podstawy silników Unity oraz Unreal Engine 4. ByÅ‚a także okazja przetestowania gier stworzonych przez czÅ‚onków koÅ‚a.