Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to chyba najpiękniejsze Święta w roku.
W naszej szkole były one obchodzone w nastroju dobroci i przyjaźni.

Ks. Tomasz Zieliński i prof. Ewa Fatalska wraz z kilkunastoma uczniami podjęli się przedstawienia jasełek. Miało ono charakter koncertu znanych polskich kolęd. Składało się z dwóch części - recytatorskiej i muzycznej. Częścią muzyczną zajmował się Ks. Tomasz natomiast recytatorzy ćwiczyli pod okiem prof. Kingi Sałaj.

W dniach 20-22 grudnia 2010 roku uczniowie kolejnych klas oglądali przestawienie. Ostatniego dnia zaszczycili nas swoim przybyciem goście, między innymi Przewodniczący Rady Miasta Bogdan Zieliński i Przewodnicząca Rady Rodziców Monika Nowicka.

Tradycyjne polskie kolędy przywołały w naszych sercach smak dzieciństwa i ciepło ogniska domowego

Przedstawienie Wigilijne w obiektywie Wioletty Balcerowskiej z klasy IF
Wigilia 2010 w obiektywie Karoliny Prusaczyk