Strona Główna Wtorek, Kwietnia 16, 2024
Spotkanie ze Zbigniewem Herbertem 2018

Szkolne pomysły na realizację Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa uwzględniają także współpracę liceum ze środowiskiem seniorów. 7 listopada w Resursie w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku Bożena Gąsiorowska zaprezentowała „Spotkanie ze Zbigniewem Herbertem”.

Kilkoro uczniów urozmaiciło wykład odczytaniem wybranych wierszy. Impreza odbyła się w związku z obchodami Roku Zbigniewa Herberta.

Wieczór upłynął w bardzo miłej atmosferze. Seniorzy serdecznie podziękowali uczniom i autorce wykładu.

Podczas tej imprezy promowaliśmy bardzo ciekawą dwutomową biografię wybitnego poety , autorstwa Andrzeja Franaszka, którą szkolna biblioteka mogła zakupić w związku z ogłoszonym programem.