Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Wielkie gratulacje dla Kuby Wacławka

Wielkie gratulacje dla Kuby Wacławka z III D!!!

Podczas dzisiejszego spotkania w Resursie Prezydent Miasta Żyrardowa Lucjan Krzysztof Chrzanowski wręczył nagrody edukacyjne wybitnie uzdolnionym uczniom miejskich szkół.

Wyróżnienia zostały przyznane w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży. Nagrodzona grupa to laureaci i finaliści kuratoryjnych konkursów przedmiotowych z języka polskiego, języka angielskiego, historii, matematyki oraz Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zorganizowanej przez Instytut Badań Literackich Państwowej Akademii Nauk.

Do grona najlepszych z najlepszych należą zatem: Maria Branecka z SP Nr 1, Anna Piórkowska, Zofia Rębielewska, Maciej Cuper, Dawid Ostojski, Tomasz Rogoziński z SP Nr 3, Weronika Różewska i Konrad Karczewski z SP Nr 7 oraz Jakub Wacławek z LO im. S. Żeromskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja ze strony Żyrardów@murowaneklimaty