Strona Główna Pitek, Kwietnia 26, 2024
Bezpieczna szkoła

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „BEZPIECZNA SZKOŁA BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ”.

Celem projektu jest upowszechnianie wśród wszystkich pracowników szkoły umiejętności rozpoznawania sytuacji zagrożenia oraz wiedzy o zasadach postępowania w sytuacji zagrożenia.

W ramach tego projektu kadra pedagogiczna i pozostali pracownicy szkoły odbyli w dniu 11.12.2018r szkolenie „Uwaga niebezpieczeństwo", którego celem było zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich użytkowników naszej szkoły.