Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
Przekaż 1% podatku na działalność LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie

Apel do środowiska szkolnego w sprawie aktywnego włączenia się do programu:

Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie

Szanowni Państwo,

dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu:

Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

Program umożliwi pozyskiwanie przez radę rodziców za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS: 0000268115 – kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego.

Polecając tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i znajomych oraz poinformowanie ich, że mogą tą drogą wspomóc szkołę i jej uczniów.

Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2018 (PIT 28 poz. 134, PIT 36 poz. 325, PIT 36L poz. 95, PIT 37 poz. 137, PIT 38 poz. 52, PIT 39 poz. 48)

RR LO w Żyrardowie”

W imieniu Rady Rodziców Liceum Ogólnokształcącego w Żyrardowie

Przewodnicząca Rady Rodziców