Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie
Strona Główna roda, Maja 29, 2024
Dzień otwarty dla ósmoklasistów i gimnazjalistów
Newsy

W dniu dzisiejszym gościliśmy młodzież na Dniu Otwartym w naszym Liceum.

Promocja tego wydarzenia trwała już od dłuższego czasu jednakże frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania i była największa od wielu lat. Dzięki coraz wyższemu poziomowi nauczania w naszym Liceum potwierdzonemu Brązową i Srebrną Tarczą w prestiżowym Rankingu Perspektyw, dzięki naszym wspaniałym, doświadczonym nauczycielom i pedagogom ich zaangażowaniu oraz działaniom mającym na celu stałe podnoszenie jakości nauczania w naszej szkole, mogliśmy dziś liczyć na tak ogromne zainteresowanie młodzieży, która nadspodziewanie licznie gościła na naszym Dniu Otwartym.

Mamy nadzieję, że przełoży się to na zainteresowanie nauką w naszej szkole ponieważ w dzisiejszych czasach warto zainwestować swój czas i wysiłek ucząc się w naszym Liceum, które jest wysoko notowane w ogólnopolskich rankingach i rok rocznie już od kilku lat zdobywa kolejne wyróżnienia i nagrody.

 

Pamiętajcie. Nasze motto brzmi:              Przyszłość zaczyna się u nas.

 

Składamy podziękowania dla młodzieży za tak liczne i chętne przybycie, dla nauczycieli zaangażowanych w organizację i prowadzenie spotkań podczas dnia otwartego, oraz dla wszystkich, którzy przyczynili się do frekwencyjnego i merytorycznego sukcesu tego wydarzenia.

 

Dziękujemy

Dyrekcja Liceum:

dyrektor mgr Beata Stawicka

wicedyrektor mgr Agnieszka Przyjankowska


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /footer.php:25 Stack trace: #0 /news.php(170): require_once() #1 {main} thrown in /footer.php on line 25