Strona Główna Wtorek, Padziernika 03, 2023
Zaproszenie do "Klubu 8"
Newsy

We wrześniu uczniowie klas I na lekcjach wychowawczych spotkali się z przedstawicielami “Klubu 8” - szkolnego wolontariatu działającego w naszej szkole.  Celem spotkania było zmiana świadomości i zainteresowanie wolontariatem. Uczniowie mieli okazję posłuchać osobistych doświadczeń Magdaleny Bonieckiej- uczennicy klasy IIIe - wolontariuszki, która od 6 lat pracuje na rzecz potrzebujących. Szkolenia prowadziła również psycholog Magdalena Bylica- Pawlak- opiekun Klubu.

Klub w naszej szkole działa od 2 lat, zorganizował wiele akcji, np. zabawy świąteczne dla dzieci ze “Świetlika”, jednak by zmieniać świat na lepsze potrzebujemy wielu chętnych, gotowych do pracy młodych ludzi. Wszystkich zainteresowanych wspaniała przygodą jaką jest wolontariat zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 6 października w sali 101 na długiej przerwie.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_close() in /footer.php:25 Stack trace: #0 /news.php(170): require_once() #1 {main} thrown in /footer.php on line 25