Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Olimpiada Przedsiębiorczości

Ogłoszono listę uczestników eliminacji okręgowych VI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości

1250 spoÅ›ród blisko 21,5 tysiÄ…ca uczniów zgÅ‚oszonych do eliminacji szkolnych zostaÅ‚o zakwalifikowanych do eliminacji okrÄ™gowych, które odbÄ™dÄ… siÄ™ 3 marca 2011 r. na piÄ™ciu uczelniach ekonomicznych: w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na uniwersytetach ekonomicznych w Polsce. HasÅ‚o tegorocznej edycji Olimpiady brzmi: „Inwestor na rynku – gieÅ‚da, prywatyzacje, fuzje i przejÄ™cia”.
Zawodnicy mogą liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody. Ci, którzy zaleźli się w grupie zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych, uzyskają uprawnienia do udziału w specjalnym, elitarnym kursie e-learningowym nt. rozwijania działalności biznesowej oraz otrzymają wartościowe publikacje, między innymi od Narodowego Banku Polskiego.

Z naszej szkoły zakwalifikował się uczeń klasy III A Błażej Kobus.

Gratulujemy i życzymy powodzenia !!!

Opiekun: prof. Danuta Paluchowska