Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
OSEhero

Wyjątkowi nauczyciele - laureaci programu OSEhero spotkali się 3 i 4 grudnia w Warszawie na swoim pierwszym zlocie. Wśród grona osób wyłonionych w ogólnopolskim konkursie znalazła się nauczycielka biologii z naszego LO - Pani Małgorzata Adamczyk.

Projekt ma na celu wspieranie oraz promocję aktywnych nauczycieli, a także rozwój nauczania z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jako element programu OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna) jest realizowany przez NASK Państwowy Instytut Badawczy - ośrodek, działający na rzecz rozwoju i bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych.

OSEhero to nauczyciele, których wskazały ich szkolne społeczności. Pracują w szkołach, które korzystają z Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. To pedagodzy z misją i pasją, którzy potrafią twórczo i wartościowo wykorzystać w szkole nowoczesne technologie. I co najważniejsze, ich kolejnych lekcji uczniowie nie mogą się doczekać. Gratulujemy i cieszymy się, że nasza szkoła ma swojego przedstawiciela wśród takiego grona.