Strona Główna ¶roda, Kwietnia 24, 2024
Wolontariat 2020

WOLONTARIAT

Uczennice klasy 2A Paulina Wojenka, Katarzyna Karbowiak i Martyna Żebrowska w ramach przedmiotu Ekonomia w praktyce opracowały projekt przedsięwzięcia polegający na zebraniu funduszy, które zostały przeznaczone na wyjazd do kina oraz gry i zabawy dla dzieci z Domu Dziecka w Strobowie.

Z zebranych pieniędzy udało się również zakupić kilkanaście gier planszowych i puzzli. Dzieci były bardzo szczęśliwe z możliwości wyrwania się z nudnej, szarej rzeczywistości. Film pt. "Bayala i ostatni smok", który obejrzały 22.02.2020r bardzo się im spodobał.

Ważnym elementem projektu był fakt, że uczennice przeprowadziły go w czasie wolnym od nauki, poświęcając swój własny czas.