Strona Główna ¶roda, Kwietnia 17, 2024
RozporzÄ…dzenie MEN z dnia 20 marca 2020 r.

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że do 10 kwietnia 2020 r. zawiesza się zajęcia edukacyjne prowadzone metodą stacjonarną.

Od 25 marca 2020 r. realizacja programów nauczania odbywać się będzie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zajęcia te mogą być realizowane z wykorzystaniem:

1. Materiałów i funkcjonalności zintegrowanej platformy edukacyjnej udostępnionej przez MEN pod adresem: https://epodreczniki.pl;

2. Materiałów dostępnych na stronach internetowych CKE i OKE;

3. Materiałów prezentowanych w programach publicznej telewizji i radiofonii;

4. Materiałów udostępnionych przez nauczyciela.

Åšrodkami komunikacji stosowanymi w naszej szkole sÄ…: dziennik elektroniczny Vulcan, platforma Moodle, poczta elektroniczna oraz klasowe i przedmiotowe grupy (facebook).

Proszę na bieżąco śledzić komunikaty na stronie internetowej naszej szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.

Beata Stawicka