Strona Główna Sobota, Kwietnia 27, 2024
rekrutacja 2020

Instrukcja logowania się i składania wniosku w elektronicznym systemie rekrutacyjnym

1. Poprzez stronę https://warszawa.edu.com.pl/kandydat uczniowie klas 8 szkół podstawowych samodzielnie zakładają konto w systemie korzystając z zakładki "Zgłoś kandydaturę", wprowadzają numer PESEL i postępują zgodnie z instrukcją na ekranie.
    Po wprowadzeniu wszystkich danych i zarejestrowaniu wniosku system wygeneruje login i hasło kandydata, którym należy posługiwać się przy każdym kolejnym logowaniu.

Kandydat może mieć założone tylko jedno konto w elektronicznym systemie rekrutacji.

2. Jeżeli kandydat zapomni hasło ma następujące możliwości wygenerowania nowego hasła:
    1. na stronie systemu wybierając opcję "zapomniałem hasła" (jeśli we wniosku umieszczony został adres e-mail),
    2. w dowolnej szkole ponadpodstawowej wymienionej we wniosku (jeśli wniosek nie jest jeszcze potwierdzony przez szkołę pierwszego wyboru),
    3. w szkole pierwszego wyboru (jeśli wniosek został już potwierdzony).
  3. Wniosek oraz dokumenty potwierdzające spełnienie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym kandydaci składają, wybierając jedną z dwóch poniższych opcji:
    1. wydrukowany i podpisany wniosek osobiście w szkole pierwszego wyboru,
    2. w formie elektronicznej na adres:
      rekrutacja@lo.zyrardow.edu.pl:
      • za pomocą profilu zaufanego,
      • albo wysyłając skany tych stron wniosku, na których są podpisy kandydata i rodziców oraz skany oświadczeń o samotnym wychowaniu lub wielodzietności również podpisanych przez rodzica.

PAMIĘTAJ!

Jeżeli po wydrukowaniu i podpisaniu wniosku dokonasz zmian w elektronicznym systemie, musisz ponownie wydrukować i podpisać wniosek, ponieważ system za każdym razem zmienia jego numer.