Strona Główna Sobota, Kwietnia 27, 2024
XV Miedzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2011,

Perspektywy Press, organizator XV Miedzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2011, serdecznie zaprasza do udziału w tegorocznym Salonie, który będzie miał miejsce 3-5 marca 2011 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Spotkania towarzyszące targom, możliwość osobistego zapoznania się z ofertą studiów w kraju i za granicą (90 uczelni z Polski i 80 uczelni z innych państw, bogaty program spotkań ze szkołami wyższymi Francji i Niemiec - honorowych gości Salonu), udział w spotkaniach omawiających zmiany w maturze 2012 to okazja, której nie wolno przegapić przyszłorocznym maturzystom.
Uczniowie, którzy zarejestrują się pod tym adresem salon.perspektywy.pl otrzymają na Salonie, na stoisku Perspektyw darmowy egzemplarz bestsellerowego Informatora Kierunków Studiów - publikacji, która daje pełen obraz oferty publicznych i niepublicznych uczelni wraz ze szczegółowymi opisami programów studiów, z testami predyspozycji zawodowych oraz z wiedzą o edukacyjnych ścieżkach prowadzących do pracy w wymarzonych zawodach.