Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Laptopy w ramach projektu Zdalna Szkoła+

Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie otrzymało pięć laptopów w ramach projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła+ realizowanego przez Miasto Żyrardów.

Projekt wspiera Ogólnopolska Sieć Edukacyjna w systemie kształcenia zdalnego finansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Celem projektu jest umożliwienie korzystania przez uczniów szkół, których organem prowadzącym jest Miasto Żyrardów, z lekcji on-line i przekazywania materiałów dydaktycznych po wprowadzeniu form i metod kształcenia na odległość. W większości sprzęt komputerowy jest przeznaczony dla rodzin wielodzietnych 3+.

Dofinansowanie projektu z UE: 112 274,40 PLN.