Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Zalecenia związane z zagrożeniem zakażeniem SARS COV 2

Zgodnie z przedstawionymi przez Ministerstwo Zdrowia informacjami, od soboty (03.10.2020r) powiat żyrardowski zostanie zakwalifikowany do żółtej strefy w związku z liczbą zakażeń wirusem SARS COV-2.

Informuję, że w przypadku naszej Szkoły, wewnętrzne zasady organizacji pracy w związku z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS COV-2 i określone działania prewencyjne mające na celu uniknięcie rozprzestrzeniania się wirusa określone w Zarządzeniu Dyrektora LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie Nr 1/2020/2021 z dnia 27 sierpnia 2020 roku, zapewniają spełnienie wszystkich zaleceń sanitarno-epidemiologicznych (zarówno dla wymogów żółtej, jak i czerwonej strefy), co oznacza, że dla funkcjonowania szkoły nic się nie zmienia.

Procedura bezpieczeństwa covid-19