Strona Główna ¶roda, Kwietnia 24, 2024
CodeWeek 2020

Za kilka dni startuje CodeWeek - Europejski Tydzień Kodowania, inicjatywa promująca naukę programowania i umiejętności cyfrowych.

Nasza szkoła włącza się i uruchamia kurs Pythona w ramach lokalnej Akademii Cisco.

Kurs przygotowuje do pracy i kariery związanej z szeroko rozumianym programowaniem, które obejmuje nie tylko tworzenie kodu jako młodszy programista, ale także projektowanie systemów komputerowych i testowanie oprogramowania.

Podczas kursu uczestnik będzie posiadał zdalny dostęp do praktycznych materiałów, laboratoriów, quizów i testów sprawdzających, dzięki którym przetestuje swoje umiejętności i wiedzę zdobytą podczas kursu i umiejętność wykonywania zadań związanych z programowaniem. Na zajęciach stacjonarnych będzie miał możliwość wyjaśnienia trudniejszych zagadnień i problemów algorytmicznych i programistycznych.

Kurs przygotowuje do egzaminów opracowanych przez Python Institute PCEP - Certified EntryLevel Python Programmer , oraz PCAP - Certified Associate in Python Programming. Są one dobrym punktem wyjścia dla osób, które chcą zostać profesjonalnymi programistami (piszącymi w języku Python).

Zainteresowanych zapraszam do sali 224.

Instruktor lokalnej Akademii Cisco

Ewa Matuszewska