Strona Główna Sobota, Maja 11, 2024
Nauczanie w trybie hybrydowym

Od 19 października 2020 r. uczymy się w trybie mieszanym (hybrydowym)

Polski Rząd opublikował nowe zasady profilaktyki przeciw COVID-19, zgodnie z którymi od 19 października 2020 r. w szkołach ponadpodstawowych znajdujących się w strefie żółtej obowiązuje nauczanie w trybie hybrydowym.

Uczniowie naszego liceum będą uczyli się naprzemiennie w rytmie tygodniowym.

Od 19 do 23 października 2020 r. w trybie stacjonarnym będą realizowali obowiązek nauki uczniowie liceum trzyletniego, zaś uczniowie liceum czteroletniego będą w tym czasie uczyli się w trybie zdalnym (MS Teams).

Nauczanie w trybie mieszanym będzie obowiązywało do czasu, w którym Powiat Żyrardowski będzie w strefie żółtej.

Uczniowie będą uczestniczyli w zajęciach szkolnych według dotychczasowego planu lekcji.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji zajęć zostaną zamieszczone w dzienniku Vulcan.

Beata Stawicka

Dyrektor LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie

Procedura edukacji hybrydowej 16.10.2020 r.