Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
"Źródła"

"ŹRÓDŁA"

Żyrardowski Festiwal M{i}aSTO/a Gwiazd 2020 i Edukacyjny Festiwal Sztuki artNoble 2020 zainaugurowano otwarciem wystawy grupy fotograficznej absolwentki naszego Liceum i studentki Akademii Sztuk Pięknych, Wydział Grafiki w Warszawie - Kai Kubickiej.

W wystawie pt. "Źródła" znalazły się też poplenerowe prace nauczycielek Liceum - Pani Danuty Czyżewskiej i Pani Anny Kubickiej.

Przez tydzień (od 22.10 do 28.10.2020r.), w sali konferencyjnej Resursy można było oglądać ponad 60, miłych dla oka, czasem zaskakujących, prac fotograficznych.