Strona Główna Niedziela, Maja 05, 2024
Dzień Sportu 2021

Dzień Sportu

Od 31 maja 2021 r. uczniowie i nauczyciele Czerwoniaka wrócili do zajęć edukacyjnych w trybie stacjonarnym.

Pierwszy dzień uczniowie spędzili na zajęciach integracyjnych z wychowawcą. Odwiedzili Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie, spacerowali po Żyrardowie, miło spędzali czas nad Zalewem Żyrardowskim, w Wierzbowym Ranczu, w Klubie tenisowym Matchpoint, oglądali filmy oraz uczestniczyli w lekcji biologii w Arboretum w Rogowie.

1 czerwca 2021 r. społeczność szkoły w Dniu dziecka uczestniczyła w zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski Dniu sportu.

W turnieju w piłkę nożną wzięło udział dziesięć drużyn. Każda drużyna liczyła 10 osób. Na boisku o zwycięstwo walczyli zarówno uczniowie jak i uczennice. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęła klasa 2A, która z rąk dyrektora otrzymała złote medale i Puchar przechodni Dyrektora Stefanka, drugie miejsce i medale srebrne otrzymali uczniowie z 1A zaś brązowe odebrała klasa 2Bg. Turniejowi towarzyszył występ zespołu Antyrefleks.

Dobra zabawa i wspaniałe współzawodnictwo spowodowało, że Dzień sportu w tej formule zostanie na stałe wpisany do kalendarza szkolnego Czerwoniaka.