Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Spotkanie

W miniony wtorek, 15 marca 2011 r. odbyło się w naszej szkole wieczorne spotkanie grona pedagogicznego z nauczycielami z Danii, którzy wraz ze swoimi uczniami przyjechali do Żyrardowa w ramach międzynarodowej wymiany.

Na uroczystą kolację złożyły się tradycyjne polskie potrawy przygotowane własnoręcznie przez naszych nauczycieli. Nie zabrakło nawet domowych pierogów, które wyjątkowo smakowały gościom.
Spotkanie było dla nas okazją do wymiany różnorodnych doświadczeń oraz sprawdzenia swojej znajomości języka angielskiego, na co dzień przecież nie używanego