Strona Główna Niedziela, Maja 05, 2024
Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu CyberSkiller Challenge Poland

Nasi uczniowie w etapie wojewódzkim II edycji Ogólnopolskiego Konkursu CyberSkiller Challenge Poland!

W II edycji Ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa "CyberSkiller Challenge Poland" wzięło ucział 12 uczniów z naszej szkoły.

Celem konkursu, którego I etap odbył się 12 stycznia 2022 r. było szerzenie wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. W tym etapie uczniowie musieli rozwiązać test on-line, w którym pytania dotyczyły najlepszych praktyk bezpiecznego poruszania się w cyberprzestrzeni.

Z radością informujemy, że do kolejnego etapu zakwalifikowały się trzy osoby, które uzyskały najlepsze wyniki, tj.:

• Robert Sip - kapitan drużyny
  • Bartosz Chała
  • Hubert Gipsiak
  • Gratulujemy zwycięskiej trójce i równocześnie życzymy powodzenia w zmaganiach na etapie wojewódzkim, który odbędzie się w 8 marca 2022 roku.

Opiekunem uczniów jest Ewa Matuszewska.