Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Tożsamość europejska

„Tożsamość europejska – prawda czy mit?”- Konkurs na esej

Katedra Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego już po raz trzeci organizuje konkurs na esej, adresowany do uczniów liceów ogólnokształcących i profilowanych lub innych szkół ponadgimnazjalnych.
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny napisać esej na temat „Tożsamość europejska – prawda czy mit?” (3-5 stron formatu A4,czcionka Times New Roman, rozmiar 12, odstęp 1,5, marginesy 2,5). Przygotowaną pracę należy przesłać na adres korespondencyjny Katedry Europeistyki lub złożyć osobiście w siedzibie Organizatora do dnia 20 maja 2011 roku.

Autorzy trzech wybranych esejów otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej informacji na www.europeistyka.uw.edu.pl

Dla zainteresowanych przygotowano w szkolnej bibliotece naszej szkoły inspirujące materiały przedmiotowe (wybór artykułów poświęconych temu zagadnieniu, mogących stać się inspiracją dla Waszej pracy).
Konsultacje u nauczycieli historii, wos-u oraz Bożeny Gąsiorowskiej-opiekuna przedsięwzięcia