Strona Główna Niedziela, Maja 05, 2024
Dzień Otwarty 2022_

"Dzień otwarty" dla ósmoklasistów

<

9 kwietnia 2022 r. gościliśmy uczniów szkół podstawowych i ich rodziców w murach Czerwoniaka.

Spora grupa osób przewędrowała od spotkania z Panią Beatą Stawicką, Dyrektorem Szkoły poprzez wiele pracowni do losowania czerwoniakowych pamiątek.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się ulotki z informacjami o przyszłych klasach pierwszych wręczane przez przyszłych wychowawców.

Goście mogli poczuć się jak uczniowie na co dzień wchodząc wejściem dla uczniów i wieszając wierzchnią odzież w szatni. Nasi uczniowie oprowadzali gości małymi grupami, aby wszyscy mieli szansę zajrzeć do jak największej liczby miejsc. W ten sposób spotkali się z reżyserem i aktorami szkolnego teatru "Szafa na Rozdrożu", słuchali reportaży radia FAMA, obejrzeli film o historii Liceum, wysłuchali koncertu szkolnego zespołu The Reds, zobaczyli szynszyle w arcyciekawej pracowni biologicznej, rozwiązali zadania matematyczne i posłuchali o ERASMUSie. Na przygotowanych kartkach zbierali podpisy w przygotowanych pracowniach i stanowiskach, które brały udział w losowaniu.

Było nam bardzo przyjemnie gościć tak wielu uśmiechniętych ludzi.