Strona Główna Niedziela, Maja 05, 2024
Natalia Leszkiewicz finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Molierowskiego!

Ośmioro uczniów naszej szkoły:

Rozalia Kowalewska, Dominika Walczak, Daniel Żaboklicki, Mateusz Wąsiewski, Natalia Leszkiewicz, Martyna Słojewska, Kinga Sosnowska i Kinga Owczarek

pod opieką p. Kingi Sałaj uczestniczyło w organizowanym przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Konkursie Molierowskim.

Po napisaniu testu z wiedzy o życiu i twórczości francuskiego komediopisarza uczniowie obejrzeli bardzo interesujące przedstawienie pt. "Za zamkniętymi drzwiami" J.P. Sartre'a przygotowane przez teatr studencki, a także uczestniczyli w pikniku frankofońskim o życiu i twórczości francuskiego komediopisarza.

Zwieńczeniem tego miłego dnia była wiadomość o uzyskaniu przez Natalię Leszkiewicz z kl. 2d trzeciej lokaty.

Gratulujemy finalistce oraz wszystkim uczestnikom wiedzy, ambicji i odwagi.