Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
Finał

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą JA Titan

14 i 15 kwietnia 2011 w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie odbył się po raz siedemnasty finał Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą JA Titan zorganizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Do konkursu zgłosiło się ponad 1000 trzyosobowych drużyn, a w finale zmierzyło się osiem najlepszych zespołów w Polsce.
W trakcie trwania finału konkursu została rozegrana także gra pokazowa z udziałem finalistów i przedstawicieli Partnerów wspierających program w roku szkolnym 2010/2011: The Boeing Company, PwC i Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka.

W trakcie uroczystości rozdania nagród, Pani prof. Danuta Paluchowska - nauczycielka przedsiębiorczości w Naszej Szkole, otrzymała nagrodę najaktywniejszego nauczyciela w Polsce Konkursu Zarządzanie Firmą JA TITAN 2011 i uczestniczyła jako obserwator w rozgrywkach finałowych.

Gratulujemy!!!