Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
Zawody sportowe

27 maja br w Wiskitkach odbył się III Powiatowy Meeting Lekkoatletyczny z udziałem reprezentacji szkoły.

Podczas zawodów padły dwa nowe rekordy szkoły. W pchnięciu kulą Kamil Wójcik osiągnął wynik 12,71 m. Poprzedni rekord szkoły 10,64m od 1978 roku nie był poprawiony.
W skoku wzwyż Przemek Bogucki pokonał wysokość 171 cm. Dotychczasowy rekord szkoły w skoku wzwyż wynosił 170 cm, rok 1980.
W klasyfikacji generalnej zawodów reprezentacja chłopców zajęła II miejsce.
Reprezentacja dziewcząt odniosła sukces w skoku w dal - Agnieszka Siczek zajęła I miejsce, oraz w biegu na 800 m - II miejsce dla Weroniki Wielogórskiej.