Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
„Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich …”

„Nie odchodzi ten, kto pozostaje
w sercach bliskich…”

Pogrążeni w głębokim smutku z żalem informujemy, że dnia 31 lipca 2011 roku po długiej chorobie, zmarła Krystyna Szlaga - Sekretarz naszego Liceum.

Odeszła od nas wspaniała, życzliwa osoba, która swoją długoletnią pracą, zaangażowaniem, kulturą osobistą i oddaniem, wpisała się na zawsze w historię i wizerunek naszego Liceum. Służyła zawsze, z wielką życzliwością, pomocą uczniom, nauczycielom i pracownikom.

Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie zmarłej składają: nauczyciele, pracownicy i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Żyrardowie.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w Salezjańskiej Parafii pod wezwaniem Świętych Cyryla i Metodego w Żyrardowie w środę 3 sierpnia 2011 roku o godz. 10.30.