Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
WYMIANA UCZNIÓW Z HAARBY EFTERSKOLE

WYMIANA UCZNIÓW Z HAARBY EFTERSKOLE W DANII

W dniach 24-31 października 2011 będziemy gościli w naszej szkole dwudziestoczteroosobową grupę uczniów Haarby Efterskole z Haarby w Danii wraz z dwoma nauczycielami.
Duńscy goście oraz ich polscy gospodarze wezmą udział w lekcjach, zajęciach sportowych, artystycznych i wycieczkach. Uczniowie duńscy będą mieszkali w domach swoich polskich gospodarzy.

Rewizyta w Danii nastąpi w dniach 12-18 marca 2012, kiedy to taka sama grupa polskich nauczycieli i uczniów pojedzie na tydzień do Haarby. Uczniowie zamieszkają w internacie wraz z duńskimi uczniami, którzy w październiku gościli w Polsce. Duńska szkoła przygotuje dla nas i dla naszych duńskich gospodarzy zajęcia o podobnym charakterze do tych, w których wzięli udział w Polsce.

UWAGA: JEST JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC!

Uczniów zainteresowanych uczestnictwem w wymianie proszę o kontakt ze mną. Czekają nas nowe doświadczenia i kolejna inspirująca przygoda.

Danuta Czyżewska – koordynator projektów miÄ™dzynarodowych.