Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
WIZYTA ROBOCZA W BUSTO ARSIZIO

COMENIUS - WIZYTA ROBOCZA W BUSTO ARSIZIO WE WŁOSZECH

W dniach 13-20 października 2011 pięcioosobowa grupa naszych uczniów wraz z dwoma nauczycielami weźmie udział w wizycie roboczej w Busto Arsizio we Włoszech w ramach realizowanego od 1 września 2010 projektu Comenius pod tytułem „Przedsiębiorczość naszym paszportem do przyszłości”.

W bieżącym roku szkolnym odbędzie się ponadto spotkanie w Szwecji w lutym 2012 oraz w Żyrardowie w marcu lub kwietniu 2012.

W ubiegłym roku szkolnym odbyły się dwa spotkania projektowe - pierwsze w listopadzie 2010 w Irlandii, a drugie w marcu 2011 w Turcji.

W wyjazdach zagranicznych będą, jak zwykle, uczestniczyli uczniowie najbardziej zaangażowani w działania projektowe.

Będzie co robić, ale satysfakcja murowana.

Gorąco zachęcam wszystkich uczniów do pracy w projekcie.

Danuta Czyżewska – koordynator projektów międzynarodowych.