Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Każdy może im pomóc

Wszyscy wiemy, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka, to symbol bezinteresownej miłości i bezgranicznego oddania, przytulona i pomrukująca kicia jest zadowolona i czeka na pieszczoty. Dla wielu ludzi czworonożny domownik staje się najlepszym przyjacielem. Zwierzaki odpłacają bezwarunkowym, bezgranicznym przywiązaniem i miłością.
Nie zawsze niestety tak to wygląda. Przysłowiowe psie życie bywa też trudne, czasem przez przypadek, zagubienie, czasem w wyniku braku odpowiedzialności człowieka.

Zwierzęta w schroniskach czekają na wsparcie - odpowiedzialna adopcja to najlepsze dla nich rozwiązanie. Nie zawsze można się decydować na taką pomoc, ale zawsze można pomóc inaczej.

Kolejny już raz uczniowie naszej szkoÅ‚y przeprowadzili zbiórkÄ™ na rzecz mieszkaÅ„ców żyrardowskiego Schroniska dla bezdomnych zwierzÄ…t. Uczniowie klas „c” zorganizowali zbiórkÄ™ karmy i materiałów na psie legowiska. Zbiórka pieniÄ™dzy daÅ‚a fundusze na zakup dodatkowej karmy i piasku dla kotów.
10 października przekazano zgromadzoną pomoc do Schroniska. W ten sposób możemy choć trochę poprawić byt bezdomnych zwierzaków.

Dziękujemy ofiarodawcom i zapraszamy do dalszej współpracy.

Uczniowie klas „c” z opiekunami