Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024

KONCERT ZUZY OSUCHOWSKIEJ

PIOSENKI WIECZNIE ZIELONE

Images: Zuza.png

Serdecznie zapraszamy na recital Zuzy Osuchowskiej, uczennicy klasy pierwszej naszego liceum, który odbędzie się 26 listopada 2011 roku o godzinie 18.00 w Centrum Kultury w Żyrardowie, Plac Jana Pawła II nr 3.

Zuza od 2006 roku uczęszcza na kurs emisji głosu, w Prywatnej Szkole Muzycznej im. Antoniego Szalińskiego w Żyrardowie pod kierunkiem prof. Krzysztofa Gwiazdy. Na koncie ma wiele wygranych Międzynarodowych i Ogólnopolskich Konkursów i Festiwali. Zagrała też główną rolę w musicalu „Królowa kwiatów".

W tym roku Zuza brała udział w Międzynarodowym Projekcie „Chopin dla niewidomych” w ramach którego uczestniczyła w zajęciach z prof. Mikołajem Morozem a także z Tomaszem Krezymonem, który współpracuje z Michałem Bajorem.

Na zakończenie odbył się Festiwal "Chopin klasycznie i nowocześnie", w którym spotkali się wszyscy uczestnicy. Zwieńczeniem tego projektu były występy w salach koncertowych Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i Uroczysty koncert finałowy w Filharmonii Narodowej.

Zuza miała zaszczyt zaprezentować się w dniu 15 października w salach koncertowych Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i w dniu 16 października w Filharmonii Narodowej. Śpiewała piosenkę Edyty Gepert "Na Krakowskim czy w Nohant" i II preludium George'a Gershwina.