Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
@klasówka

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła zaoferowała uczniom możliwość pisania prac klasowych drogą elektroniczną.

Na stronie internetowej (platforma edukacyjna naszej szkoły - EDUKACJA ONLINE) zamieszczane są materiały zawierające treści omawiane na zajęciach z podstaw przedsiębiorczości, co pozwala powtórzyć materiał do klasówki. .

Uczniowie w wyznaczonym przez siebie terminie piszą klasówkę metodą online.

Z dotychczasowych wypowiedzi uczniów wynika, że ta forma pisania sprawdzianów bardzo się im podoba, ponieważ mają oni możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w sposób bezstresowy, w warunkach domowych.