Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
Dni otwarte 2012

Dni otwarte dla gimnazjalistów

w LO im. Stefana Żeromskiego!

Od 13 do 16 marca 2012 roku w LO im. Stefana Żeromskiego odbędą się dni otwarte dla gimnazjalistów klas trzecich w celu promocji stworzonej dla nich oferty kształcenia na rok szkolny 2012/2013.

Zorganizowane grupy uczniów pod opieką nauczycieli zgłoszone wg proponowanej procedury będą mogły pożytecznie spędzić czas w naszej placówce.

Proponowany harmonogram wizyty obejmuje uczestnictwo w lekcji historii (przygotowanej przez uczniów klas pierwszych naszej szkoły), udział w spotkaniu informacyjnym w kwestii przygotowanej oferty kształcenia w projektowanych klasach oraz udział w prezentacji projektów realizowanych w szkole. Na zakończenie wizyty każda grupa będzie mogła zwiedzić budynek szkolny i wybrane sale lekcyjne.

Przedstawiana oferta dotyczy propozycji poniższych terminów i czasu trwania wizyty zainteresowanych.

Data Czas trwania Temat
13-16 marca 2012 r. 11:00-11:45 Lekcja historii
11:55-12:40 Oferta kształcenia w projektowanych klasach
12:45-13:30 Prezentacja projektów realizowanych w szkole i zwiedzanie budynku szkolnego

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z zaproszenia w wybranym dniu i godzinach. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 marca 2012.

Grupy można zgłaszać do sekretariatu szkolnego telefonicznie (tel./fax 46 855 31 22) lub drogą e-mailową (lozyrard@lo.zyrardow.edu.pl).

15 marca 2012 r. o godz. 1700 zapraszamy rodziców, opiekunów gimnazjalistów klas trzecich na spotkanie z Dyrekcją szkoły.

Dyrektor LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie