Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Walentynki

14 lutego 2012 roku szkolne korytarze, ozdobione serduszkami, wypełnili ubrani na czerwono uczniowie.

Tak obchodziliśmy Walentynki - zmieniając nieco szkolną atmosferę. Funkcjonowała tradycyjna poczta walentynkowa, a dla tych, którzy szukali nowych znajomości, na dużej przerwie zorganizowano tzw. szybkie randki. Szkolny radiowęzeł zapewnił nam odpowiednią oprawę muzyczną z możliwością dedykacji utworów drugiej połówce.

Także nauczyciele okazali trochę serca miłościwie nie wywołując do odpowiedzi uczniów ubranych na czerwono.

Rezultatem była większa liczba uśmiechów i serdecznych rozmów - choćby z tego powodu warto obchodzić Święto Miłości.

Kaja Kubicka