Strona Główna Wtorek, Kwietnia 16, 2024
Nasze osiągnięcia w VI ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

Karolina Biegańska - III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym

Naszą szkołę w VI Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Polonistów z okazji Roku Juliusza Słowackiego, a zatytułowanym Literacki Testament Juliusza Słowackiego reprezentował trzyosobowy zespół: Karolina Biegańska, Katarzyna Janowska, Kamil Świeczka.

Przesłuchania odbyły się 11 grudnia 2009 r. w Muzeum Niepodległości w Warszawie. Wyniki ogłoszono 12 stycznia.

Wśród nagrodzonych znalazło się naszych dwoje uczniów. Trzecią nagrodę uzyskała Karolina Biegańska. Jury wyróżniło  także Kamila Świeczkę.