Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Klasyfikacja końcowa:

Dnia 30.03.2012 r. odbyły się pierwszy raz po kilkunastu latach przerwy Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Koszykową Dziewcząt.

Po wspaniałym i zaciętym meczu półfinałowym "Czerwoniak" pokonał Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie. Niestety po zostawieniu mnóstwa sił w meczu półfinałowym, zabrakło sił na finał w którym nie sprostaliśmy I Liceum Ogólnokształcącemu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim.

Klasyfikacja końcowa:

1. I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sokołowie Podlaskim
  2. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie
  3. Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
  4. Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie

Najlepsza zawodniczka zespołu z LO S. Żeromskiego - Karolina Dobrosz.

Michał Ciecharowski