Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Maturzyści 2012

Dziś rozpoczynacie swój egzamin dojrzałości.

Chcieliśmy życzyć Wam:

• Dumy z wyniku – mamy nadzieje i głęboko wierzymy, że ten uzyskany przez Was pozwoli Wam osiągnąć planowane cele.
  • Polotu - jesteśmy, pewni, że Wam go nie zabraknie!
  • Prostych pytań i jasnych odpowiedzi – aby uzyskany wynik był jak najbliżej tego wymarzonego, by mógł otworzyć Wam drzwi do kierunku i uczelni, na którym/ której szczególnie Wam zależy.
  • Odpowiedzi zgodnych z kluczem – tak, tak – pamiętajcie, by nie przesadzić z polotem.
  • Siły - by nie zabrakło jej Wam w tym egzaminacyjnym maratonie.
  • Skupienia - byście mogli w pełni wykorzystać wiedzę, którą macie w głowach.
  • Spokoju - byście mogli napisać maturę na 100% możliwości, a złe emocje nie pokrzyżowały Wam planów.
  • Zmieszczenia się w czasie – by mieć pewność, że zrobiliście wszystko, co w Waszej mocy.
  • Wytrwałości - w dążeniu do celu oraz realizacji swoich planów i marzeń, nie tylko szkolnych.

Za wszystkich Was trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia!