Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012

W dniu 28 czerwca o godz. 1330 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012.

Ceremonię tradycyjnie prowadził prof. Sławomir Maszewski. W czasie gali Pani dyrektor Genowefa Milczarek wraz z Panią wicedyrektor Beatą Stawicką, przewodniczącą Rady Rodziców Panią Moniką Nowicką i nauczycielami rozdała wyróżniającym się w nauce uczniom nagrody książkowe i dyplomy.

Do grona nagrodzonych dołączyli uczniowie uzyskujący wysokie wyniki w sporcie, biorący aktywny udział w projektach, uczestniczący w konkursach i olimpiadach, działający charytatywnie oraz ze 100% frekwencją.

Na zakończenie uroczystości, Pani dyrektor jeszcze raz pogratulowała nagrodzonym, życząc przy okazji udanego wypoczynku i bezpiecznych wakacji.

Obejrzyj galerię zdjęć!!! - Autorem zdjęć jest Aleksander Melech.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy samych słonecznych dni, bajkowych przygód oraz szczęśliwego powrotu do szkoły!