Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Rewelacyjne wyniki matur!!!

Rewelacyjne wyniki matur w naszej szkole!!!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że zdawalność egzaminu maturalnego w naszej szkole wynosi 97,8%, czyli wzrosła w stosunku do ubiegłego roku (91,85%). Porównując z wynikiem ogólnopolskim - 89,26% - to bardzo dobry wynik.

Do matury przystąpiło w naszej szkole 181 osób, 4 osoby nie otrzymały świadectwa w tym 2 mają prawo do poprawki we wrześniu.

Warto podkreślić 100% zdawalność w przedmiotach obowiązkowych z języka polskiego, języka niemieckiego, języka francuskiego, języka rosyjskiego; 99% zdawalność z matematyki i języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym tegorocznym maturzystom wysokich wyników. Życzymy Wam dalszych sukcesów i dostania się na wymarzone kierunki studiów!!!