Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
warsztaty tańca irlandzkiego

W bieżącym roku szkolnym zamierzamy kontynuować

warsztaty tańca irlandzkiego

które odbywały się w naszej szkole nieprzerwanie od roku 2005.

Uczestnicy warsztatów, poza tańczeniem na zajęciach dla przyjemności, występowali podczas Dni Otwartych dla gimnazjalistów, zakończenia roku szkolnego w hali sportowej i Centrum Kultury, wraz z irlandzkimi gośćmi na spotkaniu Comeniusa w dniu św. Patryka w Tygielku i na placu Jana Pawła II, a nawet w rosyjskiej szkole w Kaczkanarze na Uralu. Tańczyli również z Irlandczykami w ich własnym kraju, nie tylko w naszych szkołach partnerskich w Kilcormac i Dublinie, ale także w kilku klubach w hrabstwie Offaly oraz w stolicy Irlandii.

Relaks i dobra zabawa gwarantowane. Niedowiarków zapraszam do obejrzenia filmów i prezentacji przygotowanych przez uczestników tych zajęć w latach ubiegłych.

Zainteresowanych udziałem w warsztatach proszę o zgłaszanie się do mnie.

Danuta Czyżewska, koordynator projektów.