Strona Główna Sobota, Kwietnia 27, 2024
ILOCAMP

W dniach 23-28.09.2012 uczeÅ„ naszej szkoÅ‚y Emil Hotkowski uczestniczyÅ‚ w zajÄ™ciach szkoleniowych na obozie informatycznym zorganizowanym przez I Liceum OgólnoksztaÅ‚cÄ…ce im. A. Mickiewicza w BiaÅ‚ymstoku, tzw „ILOCAMP”. Na obozie dostÄ™pne byÅ‚y 3 grupy zaawansowania. Emil braÅ‚ udziaÅ‚ w najwyższej „Olimpijskiej”. Zadania byÅ‚y na najwyższym poziomie oscylujÄ…cym w okolicach finaÅ‚u olimpiady informatycznej.

Nasz programista przygotowuje się do Olimpiady Informatycznej i z wielkim zaangażowaniem opowiada o szkoleniu:

"...Cały obóz zakończyłem z notą 146 punktów na zawodach dziennych tzn. takich, które odbywają się w regulaminowym czasie pięciu godzin. Również ostatniego dnia miały miejsce zawody drużynowe, w których wziąłem udział z moimi dobrymi znajomymi Eweliną Krakowiak, oraz Kubą Kmiotkiem z Radomia. Jest to kolejny z wielu obozów jednak ten odznaczał się niezwykle ciekawymi i pouczającymi zadaniami, oraz skalą przedsięwzięcia, gdyż sponsorami były takie firmy Pko, czy Codility. Do domu wróciłem z nowymi znajomościami, pełen zapału i wiedzy."

Emilu, trzymamy za Ciebie kciuki! na zbliżającej się olimpiadzie!!! Powodzenia!