Strona Główna ¶roda, Kwietnia 24, 2024
integracja uczniów klasy 1d i 2d.

Integracja uczniów klasy 1d i 2d

Dziesiątego października odbyła się integracja uczniów klasy 1d i 2d.

Jako pierwsze zadanie nasi młodsi koledzy musieli odbyć musztrę pod czujnym okiem starszego kolegi Bogumiła Kendziora. Następnie równym krokiem przemaszerowali do tzw. EkoParku, gdzie czekało na nich wiele konkurencji przygotowanych przez kolegów i koleżanki z 2d, m.in.: odśpiewanie hymnu szkoły, gra w kapsle, taniec belgijski i taniec z miotłą czy rozpoznawanie miejsc w naszej szkole po przygotowanych fotografiach oraz wiele innych.

Mimo wietrznej pogody Pierwszaki wypełniły wszystkie zadania. Świetnie się wszyscy bawiliśmy i z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do domów.

Obejrzyj galerię zdjęć!!!