Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Kurs obróbki i wizualizacji obrazów

IT – Szkoła

W roku szkolnym 2012/2013 przystąpiliśmy do projektu IT-Szkoła, będącego kontynuacją ponadregionalnego projektu Informatyka+.

Głównym celem projektu jest podnoszenie i rozwijanie kompetencji IT u uczniów szkół ponadgimnazjalnych poprzez działania prowadzone we współpracy szkół wyższych oraz szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Szkoły ponadgimnazjalne otrzymują możliwość wzbogacenia oferty dydaktycznej zajęć z informatyki o wymiar akademicki oraz udziału w realizacji Europejskiej Agendy Cyfrowej a szczególności jej części dotyczącej rozwijania e-umiejętności (e-skills) uczniów.

Pierwszym wydarzeniem nowego projektu jest bezpłatne szkolenie z obróbki i wizualizacji obrazów.

Szkolenie odbywa się on-line. Jest dostępne dla uczniów, nauczycieli oraz dla innych zainteresowanych osób. Wszyscy chętni powinni zarejestrować się na stronie projektu http://www.it-szkola.edu.pl/, wskazując w trakcie rejestracji naszą szkołę.

Uczestnicy szkolenia, którzy zapoznają się ze wszystkimi elementami kursu oraz uzyskają minimum 70 % punktów z testu sprawdzającego wiedzę, otrzymają uprawnienie do wydrukowania bezpośrednio ze strony portalu certyfikatu Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki potwierdzającego realizację szkolenia e-learningowego.

Życzę powodzenia i osiągnięcia zamierzonego celu.
Ewa Matuszewska