Strona Główna Wtorek, Kwietnia 23, 2024
Magia Świąt - konkurs graficzny

ŚWIĄTECZNY KONKURS GRAFICZNY PROJEKTU IT SZKOŁA „ MAGIA ŚWIĄT”

Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli (uczestników projektu IT Szkoła, zarejestrowanych jako użytkownicy szkolenia e-learningowego: „Obróbka i wizualizacja obrazów. Jak poprawiać i przekształcać zdjęcia”) do udziału w konkursie graficznym organizowanym przez IT Szkołę i Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki w Warszawie.

Zachęcamy do wykorzystania bogatej wyobraźni oraz wiedzy zdobytej podczas e-learningowego kursu „Obróbka i wizualizacja obrazów. Jak poprawiać i przekształcać zdjęcia” i stworzenia prac związanych ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Zaprezentujcie za pomocą fotomontażu komputerowego, wykonanego za pomocą programu GIMP na czym polega waszym zdaniem magia Świąt!

Na świąteczne fotomontaże czekamy do 10 grudnia 2012 roku, a autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi: m.in. aparatami fotograficznymi.

Zapoznaj się z zasadami konkursu graficznego "Magia Świąt"